Penzion Lenka - ubytování Jizerské hory Penzion Lenka - ubytování Jizerské hory

Ubytování Jizerské hory – o penzionu

Náš rodinný penzion se nachází v Jizerských horách.. Konkrétněji v obci Josefův Důl / Dolní Maxov 708, přímo na vrstevnici u sjezdového areálu Bukovka., na který sjedete pohodlně od nás a zase se k nám dostanete na lyžích přímo ze sjezdovky, takže žádné nepříjemné šlapání s lyžemi na zádech. Jen si budete užívat. Samozřejmostí jsou také blízké lyžařské stopy po kterých se můžete vydat na trasy po Jizerských horách včetně jizerské magistrály. V letních měsících můžete vyrazit na výlety na kolech nebo vyzkoušet turistické trasy po našich krásných horách. Další informace o aktivitách najdete zde.

Penzion Lenka - Ubytování Jizerské horyPenzion Lenka - Ubytování Jizerské horyPenzion Lenka - Ubytování Jizerské horyPenzion Lenka - Ubytování Jizerské horyPenzion Lenka - Ubytování Jizerské horyPenzion Lenka - Ubytování Jizerské horyPenzion Lenka - Ubytování Jizerské horyPenzion Lenka - Ubytování Jizerské hory

Ubytování Jizerské hory – kapacita penzionu

Penzion nabízí celkem 41 lůžek, v samostatných pokojích 2 – 5 osob. Jsme tak uzpůsobeni nejen pro ubytování rodin s dětmi, ale i pro nejrůznější firemní akce a školení. Pravidelně také poskytujeme ubytování školním zařízením v rámci třídních výletů, lyžařských kurzů atd. Další informace k ubytování najdete zde.

Ubytování Jizerské hory – restaurace a stravování

Náš penzion je vybaven vlastní restaurací, která je k dispozici pouze našim hostům. Nabízíme možnost snídaní i polopenze. V případě větších akcí, pro Vás také můžeme připravit raut nebo firemní večírek a pro školy a školky jsme připraveni zajistit plnou penzi o pěti jídlech denně. Pro Více informací nás kontaktujte.